مرواريد معرفت

         

فایل صوتی

آمار بازديدكنندگان

455468
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
218
238
2672
451347
5290
5621
455468

آی‌پی شما: 172.23.2.1
امروز: یکشنبه، 30 ارديبهشت 1397 - ساعت: 09:02:20

صد و نود و چهارمین جلسه هیات رییسه برگزار شد

یکصد و نود و چهارمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاداسلامی دردومین روز از دهه مبارک فجر به ریاست دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور سایر اعضا در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب اسلامی میزان وابستگی کشور ما به بیگانگان بسیار زیاد بود. در زمینه علمی نیز کشور وابستگی زیادی داشت اما خوشبختانه انقلاب اسلامی باعت ایجاد تحولاتی شگرف در تمامی حوزه ها از جمله حوزه علمی شده است.

ارائه رشته های مربوط به توانمند سازی زنان و خانواده ها به صورت مجازی در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی

در ادامه جلسه هیات رئیسه دکتر فاطمه طباطبایی رئیس شورای زنان فرهیخته ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و یاد امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ( ره) را تسلیت گفت و این ضایعه را جبران ناپذیر و تاثر برانگیز دانست.

وی پیشنهاد داد با همکاری واحد الکترونیک دانشگاه رشته های مربوط به توانمند سازی زنان و خانواده ها به صورت مجازی ارائه شود و این پیشنهاد مورد تصویب هیات رئیسه قرار گرفت.

همچنین در خصوص تهیه بانک اطلاعاتی بانوان عضو هیات علمی و کارکنان دانشگاه مقرر شد با همکاری معاونت آموزشیاین امر تسریع شود.

در این جلسه همچنین مقرر شد شیوه نامه یک پارچه ای با هماهنگی معاونت برنامه ریزی برای سازمانندهی و برناه ریزی بودجه شورای زنان فرهیخته در سراسر کشور تهیه و ابلاغ شود.

حضور زنان فرهیخته و مستعد در عرصه های مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی به شکل چشم گیری افزایش پیدا کرده است

دکتر میرزاده در ادامه جلسه از زحمات دکتر طباطبایی و شورای زنان فرهیخته تشکر و اعلام کرد از زمان حضور دکتر طباطبایی حضور زنان فرهیخته و مستعد در عرصه های مدیریتی دانشگاه به شکل چشم گیری افزایش پیدا کرده است.